Nyertesek

Az alábbi lelkes foci- és Pringles-rajongók vihették haza a díjainkat:

Fődíj

    Nagy Mária (Ebes)

Heti nyeremények

  • 1. hét (06.14 – 06.20) Soós Ilona (Mosonmagyaróvár)
  • 2. hét (06.21 – 06.27) Höck Frigyes (Mosonmagyaróvár)
  • 3. hét (06.28 – 07.04) Szűrös Ivett (Kengyel)
  • 4. hét (07.05 – 07.11) Németh Ildikó (Rábcakapi)
  • 5. hét (07.12 – 07.18) Takács-Tamási Krisztina (Budapest)
  • 6. hét (07.19 – 07.25) Ell Mária (Levél)
  • 7. hét (07.26 – 08.01) Soós Ferenc (Levél)
  • 8. hét (08.02 – 08.08) Faragó-Róla Zsófia (Budapest)

Napi nyeremények

  • 06.14 Opra József (Mosonmagyaróvár)
  • 06.15 Molnár Zsuzsa (Budapest)
  • 06.16 Moldva János (Mosonmagyaróvár)
  • 06.17 Soós Ilona (Mosonmagyaróvár)
  • 06.19 Gergely Ágnes (Nagykovácsi)
  • 06.20 Mádai Krisztina (Szob)
  • 06.22 Fekete Ferenc (Nyergesújfalu)
  • 06.23 Deák Mónika (Nyergesújfalu)
  • 06.24 Tóth Miklós (Kaposvár)
  • 06.25 Höck Frigyes (Mosonmagyaróvár)
  • 06.26 Szalontainé Lebanov Erzsébet (Albertirsa)
  • 06.27 Simon Lászlóné (Nyergesújfalu)
  • 06.28 Deák Ilona (Nyergesújfalu)
  • 06.29 Csamári Nikolett (Nyergesújfalu)
  • 06.30 Szporni Tamás (Süttő)
  • 07.01 Kasza Sándorné (Szeged)
  • 07.02 Almási Józsefné (Szentes)
  • 07.03 Vajda Dominika (Eger)
  • 07.04 Fekete Zoltán (Nyergesújfalu)
  • 07.05 Dóráné Kelemen Gizella (Törökszentmiklós)
  • 07.06 Simon László (Nyergesújfalu)
  • 07.07 Berkecz Dóra (Csongrád)
  • 07.08 Gyökeres Sándorné (Győrújbarát)
  • 07.09 Bodnár Csaba (Budapest)
  • 07.10 Hock Tamás (Székesfehérvár)
  • 07.11 Megyes Béla (Abda)
  • 07.12 Deákné Mihálka Gabriella (Kecskemét)
  • 07.13 Benke Zsuzsanna (Üllő)
  • 07.14 Morvai Imre (Gyöngyöshalász)
  • 07.15 Keresztes Lászlóné (Celldömök)
  • 07.16 Sipos Dániel (Vácduka)
  • 07.17 Bartal Krisztián (Üllő)
  • 07.18 Bíró Mária (Budapest)
  • 07.19 Nyíriné Aba Emma Júlia (Budapest)
  • 07.20 Farkas Edit (Sarkad)
  • 07.21 Pető Imre (Győrújbarát)
  • 07.22 Ormos Márton (Győrújbarát)
  • 07.23 Nyámádi Éva (Vasad)
  • 07.24 Höckné Ildikó (Mosonmagyaróvár)
  • 07.25 Nagy Eszter (Keszthely)
  • 07.26 Majlinger Judit (Jánossomorja)
  • 07.27 Sipos Tiborné (Vácduka)
  • 07.28 Tóth Lászlóné (Kaposvár)
  • 07.29 Nyíri István Zoltán (Budapest)
  • 07.30 Ell Mária (Levél)
  • 07.31 Soós Ferenc (Levél)
  • 08.01 Pribránszki József (Mosonmagyaróvár)
  • 08.02 Stummer Gergő (Sopronhorpács)
  • 08.03 Hohl Zsuzsanna (Jánossomorja)
  • 08.04 Krammer Zoltán (Siófok)
  • 08.05 Szabó József (Körmend)
  • 08.06 Homokai-Farkas Zoltán (Budapest)
  • 08.07 Kovács-Nagy Ákos (Debrecen)
  • 08.08 Kreisz Gábor (Budapest)

Ha te is szeretnél még szuper ajándékokat nyerni,
a főoldalon található üzletekben még van rá esélyed!

Elavult böngésző

Ez a weboldal olyan funkciókat használ, melyeket az Általad használt böngésző nem támogat.
Kérjük, frissítsd böngésződet újabb verzióra, vagy használt másik böngészőt!