Nyertesek

Az alábbi lelkes foci- és Pringles-rajongók vihették haza a díjainkat:

Fődíj

    Ádám Gábor (Erdőkürt)

Heti nyeremények

  • 1. hét (06.30 – 07.07) Kertiné Szőke Erika (Tiszaföldvár)
  • 1. hét (06.30 – 07.07) Teréki Dávid (Erdőkürt)
  • 1. hét (06.30 – 07.07) Ádám László (Erdőkürt)
  • 1. hét (06.30 – 07.07) Duka Zsuzsanna (Erdőkürt)
  • 2. hét (07.08 – 07.14) Miczki Fanni (Erdőkürt)
  • 2. hét (07.08 – 07.14) Orgoványi Helga (Erdőkürt)
  • 2. hét (07.08 – 07.14) Dobrodinszki Zoltán (Budapest)
  • 2. hét (07.08 – 07.14) Szegedi József (Törökszentmiklós)
  • 3. hét (07.15 – 07.21) Ádámné Mariann (Erdőkürt)
  • 3. hét (07.15 – 07.21) Máté Kingus Erika (Mende)
  • 3. hét (07.15 – 07.21) Koncz Zoltán (Kálló)
  • 3. hét (07.15 – 07.21) Korbely Ronald (Erdőkürt)
  • 4. hét (07.22 – 07.28) Orgoványi Dóra (Erdőkürt)
  • 4. hét (07.22 – 07.28) Vricsan Kitti (Miskolc)
  • 4. hét (07.22 – 07.28) Mócsány Ferencné (Pásztó)
  • 4. hét (07.22 – 07.28) Ádám Gábor (Erdőkürt)
  • 5. hét (07.29 – 08.04) Dudok Zoltán (Erdőkürt)
  • 5. hét (07.29 – 08.04) Négyesi Sára (Hajdúnánás)
  • 5. hét (07.29 – 08.04) Dudok Zoltánné (Erdőkürt)
  • 5. hét (07.29 – 08.04) Damko Rozália (Debrecen)
  • 6. hét (08.05 – 08.11) Csekő Sándor (Bekecs)
  • 6. hét (08.05 – 08.11) Eperjesi Alexandra (Nyírbátor)
  • 6. hét (08.05 – 08.11) Csúzy Mátyás (Miskolc)
  • 6. hét (08.05 – 08.11) Erőss Károly (Debrecem)

Napi nyeremények

  • 06.30 Kertiné Szőke Erika (Tiszaföldvár)
  • 06.30 Korbely Ronald (Erdőkürt)
  • 06.30 Dominik Margit (Nyíregyháza)
  • 06.30 - (-)
  • 07.01 Pseniczo Gellért (Budapest)
  • 07.01 - (-)
  • 07.01 Gálné Nikolett (Vác)
  • 07.01 - (-)
  • 07.02 Zelenka Jánosné (Hajdúböszörmény)
  • 07.02 Teréki Dávid (Erdőkürt)
  • 07.02 Döry Patrícia (Kenderes)
  • 07.02 Kökössy Norbert (Miskolc)
  • 07.03 Szegediné Kis Mariann (Törökszentmiklós)
  • 07.03 - (-)
  • 07.03 - (-)
  • 07.03 - (-)
  • 07.04 Tóth Jánosné (Mándok)
  • 07.04 Laczkó Judit (Karcag)
  • 07.04 - (-)
  • 07.04 - (-)
  • 07.05 Száraz Bianka (Szolnok)
  • 07.05 Bodnár Patrik (Erdőkürt)
  • 07.05 Ádám Gábor (Erdőkürt)
  • 07.05 - (-)
  • 07.06 Mócsány Anett (Pásztó)
  • 07.06 Vados Tünde (Berettyóújfalu)
  • 07.06 Ádám László (Erdőkürt)
  • 07.06 - (-)
  • 07.07 Orgoványi Dóra (Erdőkürt)
  • 07.07 Fodor Béla (Kisvárda)
  • 07.07 Wekerle Milán (Nyírbátor)
  • 07.07 Ádámné Mariann (Erdőkürt)
  • 07.08 Miczki Fanni (Erdőkürt)
  • 07.08 Koncz Zoltán (Kálló)
  • 07.08 Bodnár Patrik (Erdőkürt)
  • 07.08 Ádám Attila (Erdőkürt)
  • 07.09 Czilyó Mónika (Tápiószele)
  • 07.09 Orgoványi Melinda (Erdőkürt)
  • 07.09 Gömbicz Péter (Mátraszőlős)
  • 07.09 Oszolik Nóra (Erdőkürt)
  • 07.10 - (-)
  • 07.10 Vetési Imre (Gyula)
  • 07.10 Tolvaj Rebeka (Debrecen)
  • 07.10 - (-)
  • 07.11 Buck Zsolt (Gyöngyös)
  • 07.11 - (-)
  • 07.11 Orgoványi Helga (Erdőkürt)
  • 07.11 - (-)
  • 07.12 - (-)
  • 07.12 Orgoványi Lászlóné (Erdőkürt)
  • 07.12 Kammer Zalán (Nyíregyháza)
  • 07.12 Szegedi József (Törökszentmiklós)
  • 07.13 Miczki László (Erdőkürt)
  • 07.13 Szatler Diána (Miskolc)
  • 07.13 Bencsik Erika (Fegyvernek)
  • 07.13 Oszolik Csaba (Erdőkürt)
  • 07.14 Kalszki Botond (Miskolc)
  • 07.14 Vricsan Kitti (Hajdúnánás)
  • 07.14 Gömbicz Joachimné (Mátraszőlős)
  • 07.14 Benedek Máté (Erdőkürt)
  • 07.15 Imecs Dénes (Sülysáp)
  • 07.15 Rusin Liza (Miskolc)
  • 07.15 Erőss Károly (Debrecem)
  • 07.15 Goócz Júlia (Kisvárda)
  • 07.16 Tót-Kovács Zsuzsanna (Hajdúnánás)
  • 07.16 Harcsa Nikolasz (Sátoraljaújhely)
  • 07.16 Wester Éva (Gyula)
  • 07.16 Filjo Vilmos (Kunmadaras)
  • 07.17 Várkonyi Levente (Dömsöd)
  • 07.17 Csonka Kristóf (Somberek)
  • 07.17 Vetési Imre (Gyula)
  • 07.17 Ughy János (Nyíregyháza)
  • 07.18 Hááder Tibor (Nyírbogdány)
  • 07.18 Szakács Irén (Debrecen)
  • 07.18 Iranyer Gyöngyi (Miskolc)
  • 07.18 Mikus Kamilla (Eger)
  • 07.19 Golovay Tamás (Doboz)
  • 07.19 Sender Lóránt (Kisvárda)
  • 07.19 Benedek Fanni (Téglás)
  • 07.19 Korpás Anikó (Karcag)
  • 07.20 Nyiredy Tamás (Miskolc)
  • 07.20 Újpesti Márton (Kisvárda)
  • 07.20 Bojtos Attila (Ajak)
  • 07.20 Goni Júlia (Doboz)
  • 07.21 Balázs Csaba (Szentes)
  • 07.21 Mazinger Dorina (Hajdúnánás)
  • 07.21 Riba Milán (Vác)
  • 07.21 Lederer Sára (Pásztó)
  • 07.22 Farkas Levente (Erdőkürt)
  • 07.22 Farkas Bálint (Erdőkürt)
  • 07.22 Karaba Ibolya (Záhony)
  • 07.22 Csúzy Mátyás (Miskolc)
  • 07.23 Kereszthegyi Kitti (Kunhegyes)
  • 07.23 Szlovák Anikó (Nyíregyháza)
  • 07.23 Komsa Kristóf (Miskolc)
  • 07.23 Barcsák Panka (Debrecen)
  • 07.24 Jankus Gábor (Kisvárda)
  • 07.24 Faber Dániel (Püspökladány)
  • 07.24 Táskay Gyula (Nyírbátor)
  • 07.24 Csikó Anna (Pásztó)
  • 07.25 Farkas Martin (Arnót)
  • 07.25 Morva Áron (Nyírábrány)
  • 07.25 Frigyer Hanna (Nyírbátor)
  • 07.25 Thököly Imre (Miskolc)
  • 07.26 Mócsány Ferencné (Pásztó)
  • 07.26 Körkössy Norbert (Debrecen)
  • 07.26 Kurin Márton (Eger)
  • 07.26 Gálfi Anita (Kisvárda)
  • 07.27 Damko Rozália (Nyírábrány)
  • 07.27 Ruzsina Mátyás (Téglás)
  • 07.27 Jurcsák Botond (Debrecen)
  • 07.27 Csutak Piroska (Erdőkürt)
  • 07.28 Csekő Sándor (Bekecs)
  • 07.28 Polgár Tünde (Erdőkürt)
  • 07.28 Rabi Benedek (Ajak)
  • 07.28 Boldizár Árpád (Miskolc)
  • 07.29 Dudok Zoltán (Erdőkürt)
  • 07.29 Kurunczi Rebeka (Kisvárda)
  • 07.29 K. Balogh Attila (Nyíregyháza)
  • 07.29 Perván Csaba (Nyíregyháza)
  • 07.30 Baittrok Kinga (Karcag)
  • 07.30 Koudelka Béla (Dombrád)
  • 07.30 Patzier László (Berettyóújfalu)
  • 07.30 Osher Lotti (Sarkad)
  • 07.31 Eperjesi Alexandra (Nyírbátor)
  • 07.31 Kabelac Martin (Nyírbátor)
  • 07.31 Zacsok András (Debrecen)
  • 07.31 Kuthi Rózsa (Derecske)
  • 08.01 Ernuszt Szabolcs (Berettyóújfalu)
  • 08.01 Jaklin Pál (Nyíregyháza)
  • 08.01 Négyesi Sára (Hajdúnánás)
  • 08.01 Giczy Marcell (Miskolc)
  • 08.02 Csike Krisztofer (Eger)
  • 08.02 Langenberger Kata (Nyírbátor)
  • 08.02 Zsolnai Vencel (Gyöngyös)
  • 08.02 Uttzás Martin (Téglás)
  • 08.03 Dudok Zoltánné (Erdőkürt)
  • 08.03 Milner Réka (Nagydobos)
  • 08.03 Domján Boglárka (Nagyhalász)
  • 08.03 Siburg Róbert (Kisvárda)
  • 08.04 Móré Erzsébet (Győröcske)
  • 08.04 Szenczi Andor (Miskolc)
  • 08.04 Engl György (Debrecen)
  • 08.04 Thill Miklós (Tiszaföldvár)
  • 08.05 Máté Adrienn (Ajak)
  • 08.05 Reiszig László (Kisújszállás)
  • 08.05 Barlozsek Simon (Abony)
  • 08.05 Döbrentey Réka (Miskolc)
  • 08.06 Malik Barbara (Eger)
  • 08.06 Fasko Bálint (Kunhegyes)
  • 08.06 Szoboszlai Fanni (Debrecen)
  • 08.06 Pozivicz Adrián (Nyíregyháza)
  • 08.07 Kobza Dominik (Jászberény)
  • 08.07 Bethlen Adél (Dombrád)
  • 08.07 Zsuberács Mihály (Debrecen)
  • 08.07 Löki Gellért (Gyöngyös)
  • 08.08 Szahács Attila (Jászberény)
  • 08.08 Tömböl Béla (Miskolc)
  • 08.08 Laperger Andrea (Nyíregyháza)
  • 08.08 Schalter Arnold (Eger)
  • 08.09 Morvai Imre (Gyöngyöshalász)
  • 08.09 Stich Margit (Abony)
  • 08.09 Ádrián Hanga (Nyíregyháza)
  • 08.09 Alferi Gergő (Kisújszállás)
  • 08.10 Markó Anita (Dunakeszi)
  • 08.10 Hoszpodár Tamás (Biharkeresztes)
  • 08.10 Bertalan Ildikó (Gyöngyös)
  • 08.10 Grieger Nándor (Debrecen)
  • 08.11 Márkus Attila (Nyíregyháza)
  • 08.11 Florian Adrienn (Pásztó)
  • 08.11 Itó Míra (Kisvárda)
  • 08.11 Stevko Gergely (Berettyóújfalu)

Ha te is szeretnél még szuper ajándékokat nyerni,
a főoldalon található üzletekben még van rá esélyed!

Elavult böngésző

Ez a weboldal olyan funkciókat használ, melyeket az Általad használt böngésző nem támogat.
Kérjük, frissítsd böngésződet újabb verzióra, vagy használt másik böngészőt!